Paslaugos

Kodėl reikalingos konsultacijos įmonės steigimo klausimais?

Kasmet Lietuvoje įsikuria vis daugiau įmonių, įregistruojami įvairūs verslai, individualios veiklos. Tokios žinios džiugina ir reiškia, kad žmonės kuria darbo vietas, lietuviškus produktus, paslaugas ir gerina mūsų ekonominę padėtį. Visgi įmonės steigimas nėra toks paprastas, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Nepakanka tiesiog registruoti pavadinimą, atsidaryti banko sąskaitą ir pradėti dirbti. Turite pasirūpinti ne vienu svarbiu etapu, be kurio nepradėsite verslo.

Jei neturite laiko gilintis į naują sritį ir visus įmonės steigimo procesus, rekomenduojame kreiptis į profesionalus, į kurių veiklą įeina konsultacijos įmonės steigimo klausimais. Kokią naudą jie suteiks?

  1. Konsultacijos įmonės steigimo klausimais naudingos, jei verslo kūrime esate visiški naujokai ir nė nežinote, kokio tipo įmonę vertėtų steigti. Pavyzdžiui, Lietuvoje galima rinktis individualią įmonę (IĮ), uždarąją akcinę bendrovę (UAB), viešąją įstaigą (VĮ) ar mažąją bendriją (MB). Pasirinkimas priklauso nuo konkrečios veiklos specifikos, tikslų, numatomos apyvartos ir daugelio kitų veiksnių, todėl konsultacijos įmonės steigimo klausimais padės išspręsti šią dilemą ir pasirinkti teisingai.

  1. Konsultacijos įmonės steigimo klausimais taip pat supažindins jus su visais žingsniais, kurie reikalingi, kad sėkmingai įkurtumėte savo bendrovę. Tai steigimo sandorio sudarymas, įmonės pavadinimo kūrimas ir pasirinkimas, kaupiamosios sąskaitos atidarymas, dokumentų pasirašymas, tvirtinimas su notaru, įmonės įregistravimas ir banko sąskaitos atidarymas. Kiekvienas jų turi labai daug niuansų ir taisyklių, kurias visas aprėpti ir žinoti paprastam asmeniui būtų sudėtinga. Profesionalus buhalteris ar konsultantas viską paaiškins konkrečiai, trumpai ir jums suprantama kalba.

  2. Dokumentų paruošimas ir sutvarkymas. Patikima buhalterijos įmonė ne tik konsultuos steigimo klausimais, bet ir padės realiai sutvarkyti visus dokumentus, reikalingus sėkmingam bvendrovės įkurimui. Jums reikės tik pateikti būtiną informaciją ir savo duomenis, o sklandžia įmonės steigimo veikla rūpinsis specialistai. Taip būsite ramūs ir žinosite, kad judate į priekį, o savo laiką galėsite skirti kitiems svarbiems darbams, reikalingiems naujos veiklos pradžiai.

Jei jus domina konsultacijos įmonės steigimo klausimais, buhalterinė apskaita Kaune ar kitos panašios paslaugos, visada galite kreiptis į šios srities profesionalus – „Reditus Amnis“. Daugiau informacijos apie benrdovę rasite https://imoniu-steigimas.lt.