Prekės
Maudymosi kostiumėliai

Maudymosi kostiumėliai: kaip išsaugoti puikų pirminį vaizdą?

Nors mintis apie maudynes jūroje arba vandenyje žavi ištisus metus, ko gero, vasara tam yra palankiausias metas – atėjus jam, nereikia toli vykti, kad galėtum pasilepinti vandens malonumais. Ir būtent vasara yra tas metas, kuomet maudymosi kostiumėliai tampa vienu svarbiausių bei reikalingiausių atributų. Vis dėlto, verta pastebėti, kad šiuo metu laiku reikėtų ne tik mėgautis vandens malonumais, bet ir paklausti savęs ar sugebate tinkamai prižiūrėti maudymosi kostiumėlį? Juk tik tinkamai prižiūrimas, tarnaus ilgai bei kokybiškai. Taigi, šį kartą keletas patarimų apie tai, kaip turėtų būti prižiūrimas maudymosi kostiumėlis.

Išplaukite po kiekvieno naudojimo

Maudymosi kostiumėlis ilgiau išlaikys puikų pirminį vaizdą, jei po kiekvieno naudojimosi jį išskalbsite. Tokiu būdu pašalinsite vandens telkinių dalelių likučius, tad kostiumėlis tarnaus ilgiau. Beje, dėmesį vertėtų atkreipti į tai, kad geriausia drabužėlį skalbti rankomis (ypač tuo atveju, jei ant kostiumėlio yra daug smulkių dekoro detalių). Tačiau ir tai dar ne viskas – siekiant paties geriausios rezultato, reikėtų naudoti švelnias, neintensyvias skalbimo priemones. Ne ką mažiau svarbu ir tai, kaip maudymosi kostiumėlis bus džiovinamas. Tam, kad jis išlaikytų savo formą, nereikėtų džiauti – tiesiog ant lygaus paviršiaus patieskite rankšluostį ir ant jo palikite džiūti kostiumėlį. Taip pat reikėtų vengti ir saulės atokaitos.

Keli maudymosi kostiumėliai atostogoms? Puiki mintis

Jei planuojate kelių savaičių trukmės atostogas ir kone kiekvieną dieną mėgausitės vandens ir saulės malonumais, tai tikai neprašausite pro šalį į lagaminą įsidėję kelis maudymosi kostiumėlius. Ir tai verta daryti dėl labai praktiškos priežasties – vieną dieną panaudojus kostiumėlį, reikėtų leisti jam pailsėti ir  kitą dieną į paplūdimį ar prie baseino keliaut dėvint kitą maudymosi kostiumėlių. Toks sprendimas užtikrins, kad maudymosi kostiumėliai nepraras puikios savo pirminės formos ir tarnaus ilgiau.

Apsauginis maišelis – būtinas

Na, o pabaigai belieka tik priminti, kad jei maudymosi kostiumėlis jums nėra reikalingas ištisus metus ir jį naudojate tik keletą mėnesių, tai šiltajam sezonui pasibaigus, vertėtų šį aksesuarą laikyti apsauginiame maišelyje. Tokiu būdu bus išvengta sąlyčio su kitais drabužiais ar aksesuarais bei užtikrinamas ilgesnis tarnavimo laikas.