Paslaugos
Vertimų biuras

Vertimų biuras: ką dažnas iš jų galėtų padaryti geriau?

Ne paslaptis, kad vertimų biuras paroles.lt dažnam iš mūsų tampa tikru išsigelbėjimu – įvairias kalbas mokame tikrai ne kiekvienas, tad, jei reikia palaikyti pokalbį su užsieniečiu ar pasirašyti sutartį, kuri yra sudaryta užsienio kalba, tai ši užduotis tikrai nebūtų įveikiama be vertimo specialistų pagalbos. Vis tik, nors šiandien vertimų biurai yra apibūdinami, kaip nuolat tobulėjantys ir galintys pasiūlyti daug įvairių sprendimų, verta akcentuoti, kad tikrai ne visi iš jų daro viską, kad būtų išpildyti jų klientų lūkesčiai. Taigi, pats metas daugiau pakalbėti apie klientų lūkesčius ir sužinoti, kiek kurie iš jų lieka neišpildyti. Tad, ko dar norėtų vertimų biurų klientai? 

Klientai pageidauja, kad būtų galimybė pateikti užsakymus ir juos gauti nuotoliniu būdu

Kuomet kalbame apie vertimus raštu (tokie užsakymai sudaro labai didelę dalį visų užsakymų), reikia akcentuoti, kad klientai turi svarbų pageidavimą, jie norėtų, kad tokio pobūdžio užsakymus būtų galima pateikti ir gauti nuolatiniu būdu Visai nesunku suprasti būtent tokį klientų norą – ne paslaptis, kad galimybė pateikti užsakymą nuotoliniu būdu padėtų sutaupyti labai daug laiko. Vis tik  šiuo atveju ne visos naujienos yra džiugios, kadangi užsakymus nuotoliniu būdu priima tikrai ne kiekvienas vertimų biuras.

Klientai norėtų, kad užsakymus sinchroninio vertimo paslaugai būtų galima pateikti likus vos kelioms dienoms iki renginio

Ne paslaptis, kad šiandien gyvename labai dinamiškame pasaulyje, todėl  kiekvieną dieną galime susidurti su naujienomis. Ne išimtis ir renginių organizavimas – vis dažniau pasitaiko atvejų, kuomet renginys pradedamas organizuoti likus vos kelioms dienoms iki jo pradžios. Dažnu atveju reikalinga ir sinchroninio vertimo paslauga. Vis tik, dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad nemaža dalis vertimų biurų  tokio pobūdžio užsakymą gali išpildyti tik tuo atveju, jei pastarasis yra pateikiamas likus ne mažiau kaip savaitei. Taigi, nesunku pastebėti, kodėl dažnas klientas norėtų, kad užsakymą šiai paslaugai būtų galima pateikti ir vėliau, pavyzdžiui, likus vos kelioms dienoms iki renginio.

Jums priklauso vertimų biuras ir nežinote, kokius žingsnius žengti, kad dar geriau pateisintumėte klientų lūkesčius? Pasinaudokite šiomis idėjomis.