Šilumos siurblių kaina ir nerimą keliančios vagystės

Gerai žinome tai, kad vagystės yra kasdienis visuomenėje vyraujantis procesas. Tačiau, tai tikrai nereiškia, kad toks poelgis gali ir turi būti toleruojamas. Puikiai suvokiame tai, kad nusikalstamas veikas atliekantys asmenys gali kėsintis į patį įvairiausią jūsų turtą. Tai gali būti net šilumos siurbliai: http://www.klima.lt/silumos-siurbliai/oras-vanduo/daikin-ov. Verta pastebėti tai, kad per pastaruosius kelerius metus, techninių įrenginių vagystės išaugo net kelis kartus. Liūdina tai, kad tokio tipo vagystės yra vykdomos ne tik tuomet, kai kalbame apie naujos statybos namus, kuriuose tik planuoja apsigyventi žmonės, tačiau ir senos statybos namus. Puikiai suvokiame tai, kad pasirenkamas tam tikras laikas, kuomet šeimininkų namuose nėra ir jie yra tušti. Tačiau, puikiai suvokiame tai, kad toks poelgis tikrai negali būti toleruojamas ir būtina kovoti su šia rimta problema. Naudinga: https://lt.wikipedia.org/wiki/Geoterminis_%C5%A1ildymas.

 

Trumpai apie vykdomus pažeidimus

 

O ilgapirščius vilioja pačios įvairiausios techninės priemonės. Tai gali būti šilumos siurbliai oras vanduo ar šilumos siurbliai oras oras – jiems tai nesukelia labai didelių dvejonių. Esmė slypi tame, kad tokio tipo įrenginys yra labai brangus ir pardavus jis gali atnešti tikrai labai didelį pelną. Be jokios abejonės “juodojoje rinkoje” parduodami įrenginiai nenusako tikrosios jo vertės. Tarkime, jei oficialioje prekybos vietoje šilumos siurbliai ar oro kondicionieriai gali kainuoti 1 000 eu, minėtu nelegaliu būdu, tikėtina, kad nebus galima gauti daugiau nei 500 eu. Žinoma, jokiu būdu neskatiname įsigyti prekių iš tokių “pardavėjų”. Puikiai suvokiame tai, kad jie negali suteikti jokių garantijų, o finansinė investicija į įrenginį gali būti tikrai pakankamai didelė. Tad, norime paskatinti visus pranešti apie nelegaliai vykdomas veiklas ar net planuojamus, o gal jau net įvykdytus nusikaltimus. Tik kiekvieno doro piliečio dėka galėsime gyventi saugioje aplinkoje ir neteks nerimauti dėl brangaus turto netekties: https://www.delfi.lt/uzsakomasis-turinys/naujienos/pradekite-mazinti-sildymo-islaidas-jau-dabar-trys-geriausi-oras-vanduo-silumos-siurbliai-dujiniam-katilui-pakeisti.d?id=90517449.

 

Kitas labai svarbus momentas čia yra galimi šildymo sistemos pažeidimai. Puikiai suvokiame tai, kad vagiant šilumos siurblius ar oro kondicionierių tikrai nėra paisoma pačių įvairiausių techninių parametrų, kurie yra itin svarbūs ne tik kalbant apie šio įrenginio veikimą, tačiau ir apie bendros sistemos veikimo procesus. Puikiai suvokiame tai, kad tokiu metu namo ar buto šeimininkas patiria tikrai labai didelius nuostolius, kurie yra susiję ne tik su įrenginio praradimu. Gali būti ir taip, kad teks atnaujinti ir visą šilumos sistemą. Verta dėmesio: https://www.15min.lt/verslas/naujiena/energetika/modernus-ir-ekonomiskas-sildymo-budas-pades-sutaupyti-net-iki-5-kartu-664-1088884.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *